Vaizdo konferencijos

 Dėl vaizdo konferencijų techninio aptarnavimo kreiptis į ITC vedėją.

Adobe Connect

Norint naudotis Adobe Connect sistema, Jums prireiks interneto, kompiuterio, vaizdo kameros ir mikrofono bei ausinių (garsiakalbių) ar kitų analogiškų ryšio priemonių.

Nuoroda kompiuterio suderinamumui su Adobe Connect patikrinti: http://admin.adobeconnect.com/common/help/en/support/meeting_test.htm. Automatiškai bus atliktas kompiuterio testavimas (turėtų užtrukti ne ilgiau kaip 30 sek.) ir pasiūlyta įdiegti reikiama programinė įranga (jeigu reikia).

Naudodami interneto naršyklę (rekomenduojama Mozilla Firefox arba Internet Explorer), prisijunkite adresu https://ac.liedm.net.

Su LieDM asociacijos suteikta Adobe Connect licencija ŠVK vienu metu gali vykti ne daugiau kaip dvi vaizdo paskaitos.

Paskaitos kambarį sukurkite pasirinkę Create New: Meeting. Įveskite reikalingus duomenis (Name laukelyje įveskite kambario pavadinimą pridėdami organizacijos trumpinį, pvz., „svk-geografija“).

Access laukelyje pasirinkite „Anyone who has the URL for meeting can enter the room“.

Kitų nustatymų keisti nebūtina.

Kitame lange pažiūrėkite, kad organizacija (ŠVK) būtų pridėta į kambario dalyvių sąrašą – tam, kad visi naudotojai galėtų patekti į kambarį. Dešinėje pusėje susiraskite instituciją ir pridėkite į kairįjį sąrašą. Kitų nustatymų keisti nebūtina.

Nepamirškite perduoti studentams paskaitos kambario adreso (susigeneruoja automatiškai). Nukopijuokite ir nusiųskite el. paštu ar patalpinkite Moodle aplinkoje. Studentai galės prisijungti tik turėdami adresą, slaptažodžiai nereikalingi.

Jei planuojate paskaitą įrašyti, įrašo nuorodą (skirtinga nei tiesioginės transliacijos) taip pat pateikite studentams.

Išsamesnę instrukciją žr. http://www.studyonline.lt/ac_pagalba

Galima šią sistemą naudoti ne tik paskaitoms, bet ir konferencijoms, posėdžiams, studentams konsultuoti, jų atsiskaitymams žodžiu, pristatymams ir kt. Kaip įvykusios veiklos įrodymą galima pateikti įrašą.

Adobe Connect platformą galima laisvai išbandyti.

Techninę pagalbą suteiks ŠVK ITC specialistai, dėl prisijungimo informacijos prašome kreiptis į nuotolinio mokymo koordinatorę Rasą Bražienę (CR 211, tel. (8 41) 52 37 69, el. p. nuotstudijos@svako.lt

Techninė įranga

Su Smart Bridgit programine įranga jūs galite lengvai bendradarbiauti su vietiniais ir tolimais susitikimo dalyviais.  Naudodami šią programinę įrangą su SMART interaktyvia lenta, jūs galite rašyti pastabas ant esamų rinkmenų ir dalyviai tai matys savo ekranuose. Programinė įranga taip pat leidžia ir dalyviams rašyti pastabas ant savo arba rodomų rinkmenų bei užduoti papildomus klausimus. Visi dalyviai gali rašyti pastabas ant rodomų rinkmenų tuo pačiu metu.
Kadangi konferencijos su SMART Bridgit vyksta realiu laiku, dalyviams nebereikia važiuoti į susitikimo vietą, kad galėtų dalyvauti susirinkime ar mokymuose.

Užimtumo grafikas

 Informacija ruošiama...